Çamaşır makinenizin içine alüminyum folyo atın! Sonuca inanamayacaksınız

Çamaşır yıkamaya ayırdığınız zamanı kısaltıp kolaylaştırabilirsiniz.

Çamaşır makinenizin içine alüminyum folyo atın! Sonuca inanamayacaksınız - Sayfa 1

ÇAMAŞIR MAKİNENİZİ TEMİZLEMEK İÇİN AĞIZ GARGARASI KULLANIN Çamaşır makinelerinin etkili çalışabilmesi için düzenli olarak dezenfekte edilmesi gerekir. Dezenfekte etmek için alabileceğiniz özel deterjanlardan çok daha ucuz ve pratik bir yol ağız gargarası kullanmaktır. Deterjanı koyduğunuz alana yarım bardak ağız gargarası koyup yıkamayı başlattığınızda çamaşır makinenizde biriken zararlı bakterileri ve mantarları öldürmüş olacaksınız.

111
Çamaşır makinenizin içine alüminyum folyo atın! Sonuca inanamayacaksınız - Sayfa 2

ÇORAPLARINIZI YIKAMAK İÇİN ÖZEL YIKAMA FİLELERİ KULLANIN "Çoraplarımın teki yine mi kayboldu?" diye sormaktan sıkıldıysanız özel yıkama fileleri satın alın. Küçük parçaları ve çorapları bu filelerin içinde yıkamak kayıp giysi probleminizi ortadan kaldıracaktır.

211
Çamaşır makinenizin içine alüminyum folyo atın! Sonuca inanamayacaksınız - Sayfa 3

ÇAMAŞIR MAKİNENİZE YIKAMA SIRASINDA ASPİRİN KOYARAK KIYAFETLERİNİZİ BEYAZLATIN Aspirinin içindeki salisilik asit beyaz kıyafetlerinizde oluşan sararmaları yok eder. Çamaşır makinenize birkaç aspirin tableti koymak kıyafetlerinizin beyaz kalmasını sağlayacaktır.

311
Çamaşır makinenizin içine alüminyum folyo atın! Sonuca inanamayacaksınız - Sayfa 4

ŞAPKALARINIZI BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKAYIN Şapkalarınızın şeklini kaybetmesini istemiyorsanız çamaşır makinesinde yıkamayın. Şapkalarınızı bulaşık makinesinin üst rafına koyup yıkarsanız formlarını koruduklarını göreceksiniz.

411