Bu hafta vizyona giren filmler neler? Vizyondaki fimler 2020

Vizyona giren filmler sinama severlerin yüzünü güldürecek. Bu hafta vizyondaki filmler merak ediliyordu. Birbirinden güzel film 10 Ocak 2020'de vizyona girdi. Oyuncu kadrosuyla merak uyandıran Biz Böyleyiz projesi de vizyona girenler arasında. İşte, vizyondaki filmler 2020...

Bu hafta vizyona giren filmler neler? Vizyondaki fimler 2020 - Sayfa 1

10 Ocak 2020 tarihi itibariyle 4'ü yerli toplamda 10 yeni film vizyona girdi. Ellerinde büyüdükleri kadının sağlık sorunları yaşamasıyla eskisi gibi bir araya gelen arkadaşlar, doğal afet sonrası bir laboratuvarda mahsur kalan araştırmacı ve dizi haliyle ekranlarda fırtınalar gibi esen Sıfır Bir'in film versiyonu sinema salolarında izleyenlerini bekliyor.

111
Bu hafta vizyona giren filmler neler? Vizyondaki fimler 2020 - Sayfa 2

Sıfır Bir

Adanalı çete lideri Savaş, yanında yakın dostları Cihat ve Azad'la birlikte yaşadığı gayrimeşru hayatı geride bırakıp yeni kimlikleriyle İzmir'e yerleşmiş ve bir oto yıkamacı açmışlardır. Adana'da işlerin ve mahallenin başında bıraktıkları Cengolar, hatırı sayılır abiler olma yolunda ilerlemektedirler. Üç arkadaş gayrimeşru hayata geri dönmemeye ve ellerine silah almadan yaşamaya kararlıdırlar. Ta ki küçük bir kız çocuğu olan Melek, peşindeki adamlardan kaçıp oto yıkamaya sığınana dek.

211
Bu hafta vizyona giren filmler neler? Vizyondaki fimler 2020 - Sayfa 3

Ajanlar İş Başında

Lance Sterling, uluslararası casusluğun yüksek oktanlı dünyasının en önde gelen ismidir. Dünyanın en harika casusu olan Lance havalı, sevimli ve süper yetenekli olmanın yanı sıra dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunun farkındadır, bu işte ondan iyisi de yoktur. Genç Walter ise Lance'in neredeyse tam tersidir. Zekasıyla göz kamaştıran Walter'ın sosyal becerileri ne yazık ki o kadar da gelişmiş değildir. Ancak Walter da sosyalleşmek konusundaki eksikliğini kapatmak için zekasını kullanmakta ve buluşlar yapmaktadır. Walter, Lance'in tehlikeli görevlerinde kullandığı araçları icat eden bilimsel dehadır. Fakat olaylar beklenmedik bir dönüş yaptığında, Walter ve Lance aniden yeni bir şekilde birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Eğer bu birbiriyle alakası olmayan ikili bir takım olarak çalışmayı öğrenemezse, tüm dünya tehlike altında olacaktır...

311
Bu hafta vizyona giren filmler neler? Vizyondaki fimler 2020 - Sayfa 4

Bıçaklar Çekildi

Suç romanı yazarı Harlan Thrombey, 85. yaş gününde evinde ölü bulunur. Meraklı bir araştırmacı dedektif olan Benoit Blanc gizli bir şekilde cinayet araştırmasında yer almaya başlar. Harlan Thrombey'nin ailesine soruşturma için başvurulur, ancak aile tam anlamıyla hiçbir işe yaramazdır. Blanc tüm bu yüzeyde görünenlerin altını kazımak ve tüm yalanları ortaya çıkararak Thrombey'nin ölümünün ardındaki gerçeği bulmayı hedefler.

411