Aşk acısı çeken zavallı penguen

Japonya'daki bir hayvanat bahçesinde yaşayan penguen, âşık olduğu karton karakterden ayrılmak zorunda kalınca ‘ayrılık acısı' çekmeye başladı.

Aşk acısı çeken zavallı penguen - Sayfa 1

Japonya'daki bir hayvanat bahçesinde yaşayan penguen, âşık olduğu karton karakterden ayrılmak zorunda kalınca ‘ayrılık acısı' çekmeye başladı. Grape-kun isimli yaşlı penguen, tayfun alarmı sebebiyle yuvasından götürülen karton sevgilisinden ayrılınca 'kalp kırıklığıyla mücadele etmeye başladı.' 20 yaşındaki Grape-kun, Japonya'nın Miyaşiro kentindeki Tobu Hayvanat Bahçesi'nde yaşıyor. Grape-kun, 10 yıllık ilişki yaşadığı dişi penguen Midori'nin kendisini daha genç bir penguen için terk etmesinden sonra aradığı aşkı, Hululu adlı çizgi film karakterinin karton siluetinde bulmuştu. Hululu minyon yapısı, siyah beyaz mini elbisesiyle pengueni andıran bir karakter. Hayvanat bahçesi görevlileri, Grape'in her geçen gün uzun uzun Hululu'yu seyrettiğini fark etti. Bu durum ziyaretçilerin de eğlencesi haline geldi.

12
Aşk acısı çeken zavallı penguen - Sayfa 2

Hululu minyon yapısı, siyah beyaz mini elbisesiyle pengueni andıran bir karakter. Hayvanat bahçesi görevlileri, Grape'in her geçen gün uzun uzun Hululu'yu seyrettiğini fark etti. Bu durum ziyaretçilerin de eğlencesi haline geldi

22