Alice Müzikali yeni sezonuna başladı

Lewis Carroll'un 174 dile çevrilen Alice Harikalar Diyarında eserinden uyarlanan Alice Müzikali, ikinci sezonuna başladı.

Alice Müzikali yeni sezonuna başladı - Sayfa 1

Şubat ayında prömiyeri gerçekleştirilen ve sezon boyunca 27 kez kapalı gişe oynayan Alice Müzikali'nde Alice karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali'nin ilk sahne deneyimi olduğunu hatırlatarak, "Ben zaten çok stresli bir insanım. Benim ilk sahne deneyimim bu ama ilk oyunu atlattıktan sonra her şey çok güzel oluyor. Gerçekten bambaşka bir sınavmış burası. Biraz önceden hazırlanmaya başlamak iyi geldi. Kondisyonumuzu tekrar kazanmış olduk hep birlikte. Geçen seneden daha rahatım galiba." dedi.

110
Alice Müzikali yeni sezonuna başladı - Sayfa 2

Enis Arıkan da yeni sezonda seyircilere bazı sürprizlerin olduğunu söyleyerek, "Yeni akrobatlarımız var. Çok eğlenceli arkadaşlar aramıza katıldı" bilgisini verdi.

210
Alice Müzikali yeni sezonuna başladı - Sayfa 3

Arıkan, provalardan önce oyunu unutmuş olmaktan korktuklarını ancak ilk provayla her şeyin hallolduğunu belirterek, "O kadar eğleniyoruz ki yani bizim için problem yok, altından kalkarız. Normalde sezon ekimde başlar, eylül başında ilk biz başlıyor olabiliriz. Erkenden başlıyoruz, seviyoruz işimizi." diye konuştu.

310
Alice Müzikali yeni sezonuna başladı - Sayfa 4

Ezgi Mola hem metinde hem sahnelerde küçük revizyonlar olduğunu belirterek, "Uzun zamandan sonra yeniden bir araya gelmek - en uzun ara bu oldu - bizim için de bayağı keyifli oldu. Yaklaşık 10 gündür provadayız. Hem dans hem metin üzerine hem sahnede yeni arkadaşlarımızla birlikte her şeyi baştan çalıştık. Yine seyircimiz bizi hiç yalnız bırakmıyor. Çok keyifli bir sezon bizi bekliyor" açıklamasında bulundu.

410